Çocuğunuzun gelişimi için
en iyi koşullar
çocuğunuzun anaokulumuzdaki durumu

Sorumluluk Reddi

Sayın Kullanıcı. Bu web sitesindeki tüm bilgiler yalnızca ücretsiz olarak bu sitenin kullanıcıları tarafından incelenmesi. Site yönetimi, bu web sitesinde kullanıcıların sorularını yanıtlayan doğru ve yararlı bilgiler sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Bu site, kullanıcıların sorularını yanıtlayan güvenilir ve faydalı bir bilgidir, ancak aynı zamanda hata olasılığını da dışlamaz. aynı zamanda hata olasılığını da ortadan kaldırmaz.

Site Yönetimi hiçbir durumda doğrudan veya dolaylı herhangi bir sorumluluk kabul etmez, bu si̇tedeki̇ veya başka herhangi̇ bi̇r si̇tedeki̇ bi̇lgi̇leri̇n kullanimindan kaynaklanan özel veya di̇ğer dolayli zararlar Sitemizden bağlantı kurduğunuz site, bağımlılık oluşumu, kayıp üretkenlik kaybı, iş kaybı veya iş akdinin feshi ve eğitim kurumlarından çıkarılma herhangi bir kar kaybı, iş kesintisi, program kaybı veya bilgi sistemlerinizdeki veriler veya başka bir şekilde erişim, kullanım veya kullanamama ile bağlantılı olarak ortaya çıkan veya Siteyi, İçeriği veya bağlantılı herhangi bir İnternet sitesini kullanamama veya başarısızlık, hata, ihmal, kesinti, kusur, kesinti süresi veya gecikme iletim, bilgisayar virüsü veya sistem arızası, İdare bu tür bir hasar olasılığı konusunda açıkça bilgilendirilmiş olsa bile. bu tür bir hasar olasılığı konusunda bilgilendirilmelidir.

Bu Siteyi kullanarak, "Feragatname "yi ve aşağıdaki hususları kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz Kurallarını ve tarafınızca maruz kalınabilecek her türlü sorumluluğu kabul eder.

Tüm bilgiler, eksiksizlik veya güncellik ya da başka bir garanti olmaksızın "olduğu gibi" sağlanmaktadır, açik veya zimni̇ garanti̇ler. İçeriğe erişim ve içeriğin kullanımı tamamen sizin takdirinize ve riskine bağlıdır. tamamen sizin takdirinize ve riskinize bağlıdır.

Bir web sitesi, aranızda herhangi bir anlaşma veya sözleşme olmadan çalışan bir projedir, bu sitenin kullanıcıları, yöneticileri, barındırıldığı sunucuların sahipleri veya başka herhangi biri veya ilgili projeleriyle bağlantılı herhangi bir şekilde (sözleşmeler) doğrudan iddia.

Üçüncü taraf web sitelerinde bulunan kaynaklara bazı bağlantılar. Bu bağlantılar aşağıdakiler için sağlanmıştır kolaylık sağlar ve İdare'nin diğer sitelerin içeriğini onayladığı anlamına gelmez. Onun dışında, İdare bu kaynakların mevcudiyetinden ve içeriklerinden sorumlu değildir. Bu Bu beyan, aşağıdakiler aracılığıyla erişilebilen tüm sitelerde sağlanan tüm bağlantılar ve materyaller için geçerlidir adresindeki web sitesindeki banner'lar ve bağlantılar

İletilen bilgilerin yasallığını kontrol etmek İdarenin sorumluluğunda değildir (aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere İdare, iletilen bilgilerin yasallığını izlemekten sorumlu değildir (kullanıcılar arasında aktarılan bilgiler, bağlantılar, metinler veya arşivler şeklinde dahili iletim dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir bilgi). bağlantılar, metinler veya arşivler), iletimin, alımın veya arşivin mülkiyetinin veya yasallığının belirlenmesi bu bilgilerin kullanımı.

'da görüntülenen reklamlardan yalnızca reklamveren sorumludur. Web sitesi özellikle şunları tavsiye etmektedir herhangi bir mal veya hizmetin fiyat ve/veya fiyatlarla satın alınması veya kullanılması olasılığını garanti etmez. reklamlarda (metinler, afişler) belirtilen hüküm ve koşullar. Aşağıdakilerden sorumlu veya yükümlü olmadığınızı kabul edersiniz kaynaklanan herhangi bir sonuçtan (herhangi bir kayıp dahil) sorumlu değildir. reklam verenlerle herhangi bir anlaşma.

Site Yönetimi, herhangi bir Kullanıcı veya Kullanıcı grubunun Siteye erişimini, eylemleri için herhangi bir neden belirtmeksizin reddedebilir. Yönetim, herhangi bir Kullanıcı veya Kullanıcı grubunun Siteye erişimini, eylemleri için herhangi bir neden belirtmeksizin ve önceden bildirimde bulunmaksızın reddetme hakkına sahiptir.

İdare, bilgi, grafik, ses ve görüntülere yapılan atıfları değiştirme veya silme hakkına sahiptir. diğer veriler, İdare, kullanıcılar tarafından 'da yayınlanan bilgi, grafik, ses ve diğer verilere yapılan referansları önceden haber vermeksizin ve eylemleri için neden göstermeksizin değiştirme veya silme hakkına sahiptir.

Mal, hizmet ve kuruluşların ticari markaları, işaretleri ve isimleri, tasarım hakları, telif hakları ve diğer Bu sayfalarda bahsedilen, kullanılan veya atıfta bulunulan haklar gerçek sahiplerine aittir. sahipleri ve bunların burada kullanımı size başka bir kullanım hakkı vermez. Aksi belirtilmedikçe Aksi takdirde, sayfalar hiçbir şekilde telif hakkı sahipleriyle bağlantılı değildir ve telif hakkı sahibinden başka hiç kimse Telif hakkıyla korunan materyallerin kullanım haklarını elden çıkarmak. Bu sizin sorumluluğunuz bu ve benzeri materyalleri kullanımınızdan sorumludur.

Bu web sitesindeki bilgilerin okunması, dağıtılması veya değiştirilmesi ihlal edebilir Bu siteyi görüntülediğiniz ülkenin yasaları.

Kullanıcı, olası tüm anlaşmazlıkların aşağıdaki koşullar altında çözüleceğini kabul eder Rus hukuku.

Bir Kullanıcı veya bir grup Kullanıcı tarafından ihlal edilmesi durumunda İdare'nin harekete geçmemesi Kullanıcılar Kullanıcı Sözleşmesi, İdareyi aşağıdakileri korumak için uygun önlemleri alma hakkından mahrum bırakmaz daha sonra ilgilenir.

'deki materyallerin tüm hakları AB yasaları kapsamında saklıdır. ve Rusya Federasyonu yasaları da dahil olmak üzere 'de yer alan materyaller, telif hakkı ve ilgili haklar da dahil olmak üzere Avrupa Birliği ve Rusya Federasyonu yasaları kapsamında korunmaktadır.

Yürürlükteki yasalar uyarınca, herhangi bir koşulun Geçersiz, kalan şartlar tam olarak yürürlükte kalacaktır.

İdare herhangi bir zamanda Kurallarda yürürlüğe girecek değişiklikler yapabilir Hemen. Değişiklikler yapıldıktan sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, aşağıdakileri otomatik olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir yeni kurallara uygunluk.